• STIHL RMA 443.0 C Akülü Çim Kesme Makinası
Açıklama

Hafif,manevra kabiliyeti çok yüksek, Eco konumu istendiğinde aktif edilebilir,mono gidon kolu ile çim sepetini boşaltmak ve makineyi kullanmak çok kolay.6 kademe merkezi kesim yükseklik ayarı, dayanıklı polimer gövde,çift rulmanlı tekerlekler, motor hasarını engelleyen özel tasarım bıçak.

Emisyonsuz, sessiz ve %100 mobil. Farklı görevler için üretilmiş farklı makineler, her makineye uyan bir lityum-iyon akü ve bu aküyü hızlı bir şekilde şarj etmeye yarayan şarj aleti.Bir güç aletini kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aküyü şarj edin,makinenize takın ve başlatma düğmesine basın.

Sessiz Teknoloji

STIHL Kompakt Akulu Ürünler okadar sessiz çalışırki kulak koruması veya kulaklık takmanıza gerek yoktur.

Yükseklik Ayarlı Gidon

Gidon operatörün boyuna göre farklı yüksekliklere hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilir. Çim biçme makinesinin dengesi bozulmaz, hareket kabiliyeti değişmez.

Yenilikçi Çim Toplama Sepeti

Hava akışı ve sepetin optimize edilmiş geometrisi sayesinde çim toplama sepeti %100 doldurulabilir. Çim toplama sepetinde hava kanalları yere doğru bakmaktadır. Böylece çim ve tozlar yukarı kalkmaz. İki parçalı tasarım, çim toplama sepetinin çok daha kolay ve rahat boşaltılmasını sağlar.

Merkezi Kesim Yükseklik Ayarı

Çimlerinizin boyunu belirlemek için kullanılan kesim yükseklik ayarı gövdenin solunda yer alan, yaylar ile desteklenen ve kolay çalışan bir mekanizma ile sağlanır 

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141131000000
TEKNİK BİLGİLER
AKÜ / ŞARJ ALETİ AP 200 / AL 300
AĞIRLIK 21,00 KG
BİÇİLECEK ALAN 350,00 M2
KESİM GENİŞLİĞİ 41,00 CM
KESİM YÜKSEKLİĞİ 25 - 75 MM
SEPET HACMİ 55,00 L
ÖLÇÜLEN SES GÜCÜ SEVİYESİ LpA 78,00 dB (A)
TİTREŞİM SEVİYESİ ahw 1,80 M/S2