• STIHL MSE 230C-BQ Elektrikli Ağaç Kesim Motoru (45 cm Pala Boyu 2,3 kW)
Açıklama

Egzoz dumanı çıkartmadan, prizden aldığınız elektrik ile kesim yapın. STIHL elektrik motorlu testereleri ile konforlu şekilde kapalı mekanlarda, eve yakın yerlerde kesim yapabilirsiniz. Herhangi bir emisyon üretmedikleri için inşaat ve kaplama işi gibi iç mekan çalışmalarında kullanımları idealdir.

STIHL Motorlu Testereler uluslararası standartları belirlemektedir. STIHL, 70 yılı aşkın süredir motorlu testere geliştirilmesi sürecine standartlar getiren marka olmuştur. Yenilikçi teknolojileri yüksek performans, ergonomi, kompakt ve hafif yapı ile birleştirmektedir. Rakipsiz kalitesiyle STIHL motorlu testereleri dünyada bir numara olmayı başarmıştır. Sizinde bir STIHL'iniz olsun...

Yağlama Sistemi Ematic™

Ematic™ pala STIHL OILOMATIC® zincir ile kullanıldığında klasik metodlara göre çok daha verimli ve düzgün bir yağlama ve daha az yağ tüketimi sağlar. Pala oyuğunda çok stratejik bir yere yerleştirilmiş olan iki rampa yağ akışını ve pala oyuğu ile zincirin yan yüzlerinin, ayrıca zincir bağlantı elemanlarının ve perçinlerin yağlanmasına yardmcı olur.  Böylece yağ tüketimi %50'lere kadar düşmektedir.

Zincir Freni Quickstop®

STIHL motorlu testereleri belirli geri tepme durumlarında yaralanma riskini azaltmak için zincir durdurma sistemi ile donatılmıştır. Adına STIHL Quickstop® Zincir Freni denir. Operatörün manuel olarak devreye alması ile veya bazı durumlarda eğer motorlu testere belirli bir güçle geri teptiğinde ataletsizlik ile saniye olmadan dönen zinciri durdurur. 

Düşük Emisyon Motor Teknolojisi

Bu ürünler STIHL'in yeni motor teknolojisine sahiptir. Bu güç aleti çevreye daha saygılı olup sıfır veya düşük eksoz emisyon salınımı yapmaktadır. STIHL “düşük eksoz emisyon salınımı” tabirini EPA ve/veya CARB eksoz emisyon standartlarında belirtilenden daha temiz anlamında kullanmaktadır. 

Yandan Hızlı Zincir Germe (B)

Pala kapağındaki kulbu kaldırın baş parmağınızla zincirin gerginliğini ayarlayın.Hiçbir avadanlığa ihtiyaç duymadan, güvenli, kolay ve rahat bir şekilde.

Zincir Freni Quickstop® Super (Q)

Zincir Freni Quickstop® Super (Q) ilave bir fren tertibatıdır. Operatör arka saptan elini çektiği anda aktive olur. 

Aşırı Yük Koruması

Aşırı yüklenme sorunu olmadan yüksek performans: Eğer elektrik motorlu testere aşırı ısınırsa otomatik olarak kendini kapatır ve bazı modellerde bunu kırmızı "Aşırı Yük Koruması LED Göstergesi"ni yakarak yapar. Bir müddet sonra motor soğuduğunda testerenizi tekrar çalıştırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141159000000
TEKNİK BİLGİLER
MOTOR GÜCÜ 2,30 kW
AĞIRLIK 4,80 KG
SES GÜCÜ SEVİYESİ 104,00 dB (A)
SES BASINCI SEVİYESİ 93,00 dB (A)
ZİNCİR YAĞI DEPOSU 0,20 LİTRE
KABLO UZUNLUĞU 4,00 m
OILOMATIC ZİNCİR DİŞİ 3/8" P'
OILOMATIC ZİNCİR TİPİ Rapid Micro Mini 3
PALA UZUNLUĞU 40 CM
YANDAN HIZLI ZİNCİR GERME (B) VAR
ZİNCİR FRENİ QUİCKSTOP® SUPER (Q) VAR
ALETSİZ KİTLENEBİLİR DEPO KAPAĞI VAR
AŞIRI YÜK KORUMASI VAR
AŞIRI YÜK KORUMASI LED GÖSTERGESİ VAR