• STIHL MS 880 Benzinli Ağaç Kesim Motoru (75 cm Pala Boyu 8,7 HP)
Açıklama

Güçlü STIHL motorlu testereleri ağır işler ve büyük yükler için idealdir. Nispeten düşük motor ağırlıklarında yüksek motor gücüne sahip bu sınıftaki testereler özellikle sert ağaçlarda ve etkin kesim isteyen işlerde gerçek gücünü gösterir.

STIHL Motorlu Testereler uluslararası standartları belirlemektedir. STIHL, 70 yılı aşkın süredir motorlu testere geliştirilmesi sürecine standartlar getiren marka olmuştur. Yenilikçi teknolojileri yüksek performans, ergonomi, kompakt ve hafif yapı ile birleştirmektedir. Rakipsiz kalitesiyle STIHL motorlu testereleri dünyada bir numara olmayı başarmıştır. Sizinde bir STIHL'iniz olsun...

Kompansatörlü Karbüratör IntelliCarb™

IntelliCarb™ Kompansatörlü Karbüratör, hava filtresi kısmen tıkandığında hava/yakıt oranının otomatik olarak ayarlanması için tasarlanmıştır. Böylece her şart altında motor aynı devirde çalışır. IntelliCarb™ hava filtresinin temiz tarafından aldığı havayı kullanır diyafram ile yakıt akışını kontrol eder.

Yağlama Sistemi Ematic™

Ematic™ pala STIHL OILOMATIC® zincir ile kullanıldığında klasik metodlara göre çok daha verimli ve düzgün bir yağlama ve daha az yağ tüketimi sağlar. Pala oyuğunda çok stratejik bir yere yerleştirilmiş olan iki rampa yağ akışını ve pala oyuğu ile zincirin yan yüzlerinin, ayrıca zincir bağlantı elemanlarının ve perçinlerin yağlanmasına yardmcı olur.  Böylece yağ tüketimi %50'lere kadar düşmektedir.

Aletsiz Kilitlenebilir Depo Kapakları

Yakıt ve yağ depoları için tasarlanan özel kapaklar kolayca açılıp kapanır ve hiçbir avadanlığa ihtiyaç olmadan kilitlenebilir. Sadece kulbu kaldırın, kapağı çevirip açın yada kapayın.Daha sonra kulbu indirerek kilitleme işlemini gerçekleştirin.

Kolay Çekme ElastoStart™

ElastoStart™ starter sapı STIHL'e özel bir spesiyalitedir. Starter ipinin tutma sapı içerisinde şok emici barındırır. Böylece starter ipini çektiğinizde çok daha az efor sarfedilmesine yardımcı olur. ElastoStart™ starter sapı  ilk çalıştırmada hissedilen ani ve en dorukta ki güçleri (kompresyon) farkedilir şekilde azaltır. Çekme yumuşatılır.

Ana Kontrol Kolu Master Control Lever™

The Master Control Lever™ - Ana Kontrol Kolu başlatma,jikle, başlatma gaz kilidi ve durdurma fonksiyonlarını tek kumanda kolu ile kontrol etmenizi sağlar.

Ayarlanabilir Otomatik Yağlama

Ayarlanabilir Otomatik Yağlama pala ve zincirin farklı pala uzunlukları ve kesim şartlarına göre operatörün yağlamayı ayarlamasına izin verir.

Dekompresyon Valfi

Dekompresyon valfi yada diğer adlarıyla deko veya deko valf yada kompresyon azaltma valfi kolay ilk çalıştırma için silindirdeki kompresyonu azaltır. Böylece starter ipini çekmek daha az efor gerektirir. Dekompresyon valfi manuel olarak açılır ve motorun çalışması ile otomatik olarak kapanır.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141151000000
TEKNİK BİLGİLER
SİLİNDİR HACMİ 121,60 CM³
MOTOR GÜCÜ 6,40 kW (8,70 BG)
AĞIRLIK 9,90 KG
BENZİN DEPOSU 1,30 LİTRE
ZİNCİR YAĞI DEPOSU 0,70 LİTRE
SES GÜCÜ SEVİYESİ 119,00 dB (A)
OILOMATIC ZİNCİR DİŞİ 0,404"
OILOMATIC ZİNCİR TİPİ Rapid Micro
PALA UZUNLUĞU 75 CM
ANTİ - VİBRASYON DEPOSU YOK
KOMPRESYON AZALTMA VALFİ VAR
KOLAY ÇEKME ELASTOSTART VAR
KOMPANSATÖR VAR
ÖN AYIRMALI HAVA FİLTRESİ YOK
ALETSİZ KİTLENEBİLİR DEPO KAPAĞI VAR
2-MIX MOTOR YOK