• STIHL MS 193T Benzinli Ağaç Bakım Motoru (30-35 cm Pala Boyu 1,8 HP)
Açıklama

STIHL “ağaç bakım testereleri” profesyonel ve kamu hizmetine dahil ağaç bakımında kullanılır. Bu motorlu testereler, ağaçların içinde çalışılacağı düşünülerek son derece ele yatkın ve itinalı çalışmaya uygun tasarlanmıştır. Yüksek zincir hızı ile ağaç kabuğunu zedelemeden çok temiz bir kesim gerçekleştirilir. Ağaç bakımı testereleri sadece ağaç bakımı işlerinde ve bu işin uzmanı olarak eğitim görmüş kişiler tarafından kullanılmalıdır.

STIHL Motorlu Testereler uluslararası standartları belirlemektedir. STIHL, 70 yılı aşkın süredir motorlu testere geliştirilmesi sürecine standartlar getiren marka olmuştur. Yenilikçi teknolojileri yüksek performans, ergonomi, kompakt ve hafif yapı ile birleştirmektedir. Rakipsiz kalitesiyle STIHL motorlu testereleri dünyada bir numara olmayı başarmıştır. Sizinde bir STIHL'iniz olsun...

Anti-Vibrasyon Siste

Hassas olarak oluşturulmuş tampon bölgeler motordan veya testere zincirinden kaynaklanan titreşimlerin operatörün ellerine ulaşmasını minimize eder. Böylece motorlu testereyi uzun süreler yorulmadan kullanabilirsiniz.

Yağlama Sistemi Ematic™

Ematic™ pala STIHL OILOMATIC® zincir ile kullanıldığında klasik metodlara göre çok daha verimli ve düzgün bir yağlama ve daha az yağ tüketimi sağlar. Pala oyuğunda çok stratejik bir yere yerleştirilmiş olan iki rampa yağ akışını ve pala oyuğu ile zincirin yan yüzlerinin, ayrıca zincir bağlantı elemanlarının ve perçinlerin yağlanmasına yardmcı olur.  Böylece yağ tüketimi %50'lere kadar düşmektedir.

Yandan Zincir Germe

Zincir ayarı yapmak artık çok daha emniyetli ve kolay. Bir ayar vidası ile zincirinizi palanın üzerinde gerebilir yada bollaştırabilirsiniz.

Ana Kontrol Kolu Master Control Lever™

The Master Control Lever™ - Ana Kontrol Kolu başlatma,jikle, başlatma gaz kilidi ve durdurma fonksiyonlarını tek kumanda kolu ile kontrol etmenizi sağlar.

Düşük Emisyon Motor Teknolojisi

Bu ürünler STIHL'in yeni motor teknolojisine sahiptir. Bu güç aleti çevreye daha saygılı olup sıfır veya düşük eksoz emisyon salınımı yapmaktadır. STIHL “düşük eksoz emisyon salınımı” tabirini EPA ve/veya CARB eksoz emisyon standartlarında belirtilenden daha temiz anlamında kullanmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141153000000
TEKNİK BİLGİLER
SİLİNDİR HACMİ 30,10 CM³
MOTOR GÜCÜ 1,30 kW (1,80 BG)
AĞIRLIK 3,30 KG
BENZİN DEPOSU 0,27 LİTRE
ZİNCİR YAĞI DEPOSU 0,22 LİTRE
SES GÜCÜ SEVİYESİ 112,00 dB (A)
OILOMATIC ZİNCİR DİŞİ 3/8"P
OILOMATIC ZİNCİR TİPİ Picco Micro Comfort
PALA UZUNLUĞU 30 CM
ANTİ - VİBRASYON DEPOSU VAR
KOMPRESYON AZALTMA VALFİ YOK
KOLAY ÇEKME ELASTOSTART YOK
KOMPANSATÖR YOK
ÖN AYIRMALI HAVA FİLTRESİ YOK
ALETSİZ KİTLENEBİLİR DEPO KAPAĞI VAR
2-MIX MOTOR VAR