• STIHL KM 130R Benzinli Kombi Motor (Çok Amaçlı 1,9 HP )
Açıklama

Kuvvetli Kombi Motor değişik işler için gerekli olan performansı sağlar. Farklı aletlerin optimum performansla çalışması için güç kaynağını oluşturur. Kelebek somunlu hızlı bağlantı ile ataçmanlar süre gerektirmeden sökülüp takılabilir.

STIHL Kombi Sistemin ana fikri ; sadece bir motor ile arazi üzerinde mümkün olduğunca çeşitli işleri yapmak ve bu işleri yaparken de özellikle hareketli olmaktır; sağladığı imkanlar neredeyse sınırsızdır.

Düşük Emisyon Motor Teknolojisi

Bu ürünler STIHL'in yeni motor teknolojisine sahiptir. Bu güç aleti çevreye daha saygılı olup sıfır veya düşük eksoz emisyon salınımı yapmaktadır. STIHL “düşük eksoz emisyon salınımı” tabirini EPA ve/veya CARB eksoz emisyon standartlarında belirtilenden daha temiz anlamında kullanmaktadır. 

Ön Halka Tutma Kolu

Rahatınız için ayarlanabilir ön halka tutma kolu özellikle dar alanlarda motorlu tırpanın kullanımında inanılmaz bir kolaylık sağlar.

Anti-Vibrasyon Sistemi

Ufak modellerde bir nokta "one-point" anti-vibrasyon özelliği varken daha büyük modellerde dört nokta "four-point"  anti-vibrasyon özelliği ile saptaki titreşimler azaltılır ve konforlu bir kullanım sunulur. 

Hızlı Bağlantı

KM 130 R  bir kelebek vida yardımıyla  kombi aletlerden birine kolay bir şekilde bağlanabilir veya sökülebilir. Bu işlem için hiçbir avadanlığa gerek yoktur. 

Elektronik Ateşleme Modülü

Elektronik ateşeleme güvenilir bir ilk çalıştırma sağlar. Tamamen kapalı olduğu için nemden ve kir,toz gibi küçük partiküllerden korunmuştur ve çok daha uzun ömür sunar.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141172000000
TEKNİK BİLGİLER
SİLİNDİR HACMİ 36,30 CM³
MOTOR GÜCÜ 1,40 kW (1,90 BG)
AĞIRLIK 4,60 KG
SES GÜCÜ SEVİYESİ 109,00 dB (A)
TOPLAM UZUNLUK 92,00 CM
OTOMATİK KOMPRESYON AZALTMA VAR
4-MIX MOTOR VAR
TAŞIMA KAYIŞI VAR