• STIHL HSA 25 Akülü Çit Kesme ve Düzeltme Makinası
Açıklama
8 mm dal kalınlığına kadar küçük, yaprak döken çitler ve yapraklı süs ağaçlarını düzeltmek ve korumak için akülü çit kesme ve düzeltme makinesi. Veranda, çiçek yatağı ve evin etrafındaki çimleri kesmek için bir çim düzeltici. Ergonomik, kauçuk tutma sapı, çift vuruşlu bıçak, güçlü kesim, düşük titreşim. Pil sadece HSA 25'e uyar. Bahçesi bulunan her evde mutlaka bir adet bulunması şart.

Emisyonsuz, sessiz ve %100 mobil. Farklı görevler için üretilmiş altı farklı makine, her makineye uyan bir lityum-iyon akü ve bu aküyü hızlı bir şekilde şarj etmeye yarayan şarj aleti.Bir güç aletini kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aküyü şarj edin,makinenize takın ve başlatma düğmesine basın.

Tetik

Büyük ergonomik tetik, iki ya da üç parmak kullanarak çalıştırılabilir, böylece makinenin kullanımı çok basit olur.

Lükstrüm Bıçağı

Lazerle kesilen, elmaslı bıçaklar dakikada 2000 vuruş hızında çalışırken 8 mm çapa kadar dalları keser. Karşı dönen bıçaklar, son derece düşük titreşim ve düzgün çalışmayı sağlar.

Kesme Bıçakları

HSA 25 standart olarak iki adet yüksek kaliteli kesme bıçağı içerir. Çalı yada lükstrüm bıçağı, süs ağaçlarının ve çitlerin doğru şekillendirilmesi için 17 cm kesme uzunluğuna sahiptir. Çimen bıçağı, çimleri kesmek için 11.5 cm'lik bir kesme genişliğine sahiptir ve çimen kenarı için idealdir. Kesme bıçakları aletlere ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

Çanta

Tekstil taşıma çantası, HSA 25, şarj cihazı, pil ve kesme eklerinin düzgün bir şekilde taşınmasını,saklanmasını,korunmasını,depolanmasını sağlar. Arzu ederseniz kuşgözlerinden duvara bile asabilirsiniz.

Li-İyon Pil

Güçlü 10.8 V, 21.6 Wh (2.0 Ah) Lityum İyon pil, HSA 25'in 110 dakikaya kadar kullanılmasına olanak tanır. Pil iyi korunmuştur ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

Şarj Aleti HSA 25

Dayanıklı şarj cihazı HSA 25 ile standart olarak gelir ve kolaylık sağlamak için arzu edilirse duvara monte edilebilir.

Yumuşak Sap

Ergonomik ve kauçuk tutma sapı sayesinde HSA 25 emniyetli bir şekilde ve elinize rahatça oturur.

Tetik Kilidi

Büyük, kolayca erişilebilen bir kilitleme kolu güvenli bir çalışma sağlar.

Hızlı Değiştirme Düğmesi

Bıçaklar araçsız ve hızlı değiştirilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141123000000
TEKNİK BİLGİLER
AKÜ / ŞARJ ALETİ HSA 25 ÖZEL AKÜ / ŞARJ
ÇALIŞMA SÜRESİ 110,00 DK
AĞIRLIK 0,60 KG
BIÇAK UZUNLUĞU 17,00 CM
TOPLAM UZUNLUK 40,00 CM
SES GÜCÜ SEVİYESİ 80,00 dB (A)
SES BASINCI SEVİYESİ 70,00 dB (A)
TİTREŞİM SEVİYESİ - SAĞ 1,20 M/S²
TİTREŞİM SEVİYESİ - SOL 0,00 M/S²
VURUŞ SAYISI 2.000,00 DEVİR/DK.
DİŞ ARALIĞI 19,00 MM