• STIHL FS 120R Benzinli Tırpan ( 1,8 HP )
Açıklama

Genel kesim işleri dışında motorun gücüne ve takılan kesme aletlerinin tipine göre kalın çalılar ve odunlaşmış fundalıklar da düzeltilebilir. Güçlü motorlar mükemmel çalışma performansı sağlar.

STIHL’in motorlu tırpanları sizin her duruma hazırlıklı olmanızı sağlar. Değişik motor gücü ve kesim aletleriyle küçük çim kenarların temizlenmesinden çim alanların biçilmesine ve hatta yoğun çalılık alanların seyreltilmesine, biçilmesine kadar farklı görevlerin üstesinden başarı ile gelir. Geniş ürün yelpazesimizin içeriği ihtiyacınızı giderecek motorlu tırpan ve kesim aletlerini mutlaka karşılayacaktır.

Çok Fonksiyonlu Elcik

Tüm kontrollere kolay erişim. Operatör elini saptan kaldırmadan tüm fonksiyonları kontrol edebilir.

Anti-Vibrasyon Sistemi

Ufak modellerde bir nokta "one-point" anti-vibrasyon özelliği varken daha büyük modellerde dört nokta "four-point"  anti-vibrasyon özelliği ile saptaki titreşimler azaltılır ve konforlu bir kullanım sunulur. 

Kolay Çekme ElastoStart™

ElastoStart™ starter sapı STIHL'e özel bir spesiyalitedir. Starter ipinin tutma sapı içerisinde şok emici barındırır. Böylece starter ipini çektiğinizde çok daha az efor sarfedilmesine yardımcı olur. ElastoStart™ starter sapı  ilk çalıştırmada hissedilen ani ve en dorukta ki güçleri (kompresyon) farkedilir şekilde azaltır. Çekme yumuşatılır.

Aletsiz Sap Ayarlaması

Merkezi kanatllı vida hiçbir avadanlığa ihtiyaç duyulmadan kolay ayar yapılmasını sağlar. Ayrıca nakliye ve depolama için sap 90° döndürülebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141165000000
TEKNİK BİLGİLER
SİLİNDİR HACMİ 30,80 CM³
MOTOR GÜCÜ 1,30 kW (1,80 BG)
AĞIRLIK 6,30 KG
BENZİN DEPOSU 0,64 LİTRE
SES GÜCÜ SEVİYESİ 109,00 dB (A)
TOPLAM UZUNLUK 1,77 M
STANDART KESİM KAFASI AutoCut 26-2
STANDART MİSİNA TİPİ 2,40 mm Yuvarlak
ANTİ - VİBRASYON SİSTEMİ VAR
KOLAY ÇEKME ELASTOSTART VAR
ÇOK FONKSİYONLU ELCİK VAR
BİSİKLET TUTMA KOLU YOK
ALETSİZ KİTLENEBİLİR DEPO KAPAĞI YOK
TAŞIMA KAYIŞI YOK