• STIHL FR 480 Benzinli Tırpan ( 3 HP )
Açıklama

Dik yamaçlarda, meyilli sık bitkili, dar ve bunlara benzer alanlarda kullanılırlar. Motor ile şaft arasında ki esnek bağlantı meyilli yerlerde dahi kullanıcıyı yormadan, tam işlevsel bir çalışma sağlar.

STIHL’in motorlu tırpanları sizin her duruma hazırlıklı olmanızı sağlar. Değişik motor gücü ve kesim aletleriyle küçük çim kenarların temizlenmesinden çim alanların biçilmesine ve hatta yoğun çalılık alanların seyreltilmesine, biçilmesine kadar farklı görevlerin üstesinden başarı ile gelir. Geniş ürün yelpazesimizin içeriği ihtiyacınızı giderecek motorlu tırpan ve kesim aletlerini mutlaka karşılayacaktır.

Ön Halka Tutma Kolu

Rahatınız için ayarlanabilir ön halka tutma kolu özellikle dar alanlarda motorlu tırpanın kullanımında inanılmaz bir kolaylık sağlar.

Çok Fonksiyonlu Elcik

Tüm kontrollere kolay erişim. Operatör elini saptan kaldırmadan tüm fonksiyonları kontrol edebilir.

Taşıma Kayışı

Taşıma kayışı diğer adıyla koşum takımı yada sırt askısı kullanıldığında güç aletinin ağırlığı dağıtılır ve operatör komforu ve hareket kabiliyeti artırılır.

Anti-Vibrasyon Sistem

Ufak modellerde bir nokta "one-point" anti-vibrasyon özelliği varken daha büyük modellerde dört nokta "four-point"  anti-vibrasyon özelliği ile saptaki titreşimler azaltılır ve konforlu bir kullanım sunulur.

Kolay Çekme ElastoStart™

ElastoStart™ starter sapı STIHL'e özel bir spesiyalitedir. Starter ipinin tutma sapı içerisinde şok emici barındırır. Böylece starter ipini çektiğinizde çok daha az efor sarfedilmesine yardımcı olur. ElastoStart™ starter sapı  ilk çalıştırmada hissedilen ani ve en dorukta ki güçleri (kompresyon) farkedilir şekilde azaltır. Çekme yumuşatılır.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141170000000
TEKNİK BİLGİLER
SİLİNDİR HACMİ 48,70 CM³
MOTOR GÜCÜ 2,20 kW (3,00 BG)
AĞIRLIK 10,90 KG
BENZİN DEPOSU 0,67 LİTRE
SES GÜCÜ SEVİYESİ 112,00 dB (A)
TOPLAM UZUNLUK 2,80 M
STANDART KESİM KAFASI AutoCut 36-2
STANDART MİSİNA TİPİ 2,70 mm Yuvarlak
ANTİ - VİBRASYON SİSTEMİ VAR
KOLAY ÇEKME ELASTOSTART VAR
ÇOK FONKSİYONLU ELCİK VAR
BİSİKLET TUTMA KOLU YOK
ALETSİZ KİTLENEBİLİR DEPO KAPAĞI YOK
TAŞIMA KAYIŞI VAR