• Barbieri B/7 Benzinli Çapa Makinası (6,5 HP Zongshen GH 210 Motor)
Açıklama

SADAL A.Ş. 2011 yılından beri Barbieri markalı ürünlerin Türkiyedeki yetkili tek distribütörüdür. İtalyada Barbieri S.R.L firmasına ait olan Barbieri markası dünya çapında bilinmektedir ve sektörde kaliteyi temsil etmektedir.

Barbieri 50 yılı aşkın tecrübesi ile küçük ve orta ölçekli tarım ve bahçe ugulamaları için makineler üretmektedir.Tarım ve bahçe sektörleri bilindiği üzere oldukça geniş bir sektördür. Bu nedenle Barbieri makinelerini bir seri olarak üretmekte, değişik talep ve ihtiyaçları bu şekilde karşılamaktadır. Tüm modeller en son teknoloji ve tasarımlar kullanılarak en iyi çözümü sunmak için yaratılmaktadır. Firmanın yenilikçilik geleneği ve yüksek kaliteli üretim prensibi hem son kullanıcısını memnun etmekte hemde firmanın ve ürünlerinin güvenilirliğini arttırmaktadır. Barbieri, makinelerinde fütüristik uygulamaları kullanarak teknolojiyi toprağınıza sunmaktadır.

Son tasarım ve üretim teknikleri ile üretilmiş, sektörünün en gelişmiş çapa makineleri ile en zorlu şartların ve işlerin üstesinden geleceksiniz.

Ergonomik Gidon

Kullanıcıya ve alana göre sağa, sola, yukarıya, aşağıya ayarlanabilir. Kullanıcının en rahat konumda çalışmasını sağlar.

Yan Diskler

Yumuşak toprağın üzerinde makinenin batmadan kalmasını sağlar. Ayrıca çalışma genişliğini belirlemek için limitör olarak kullanılır.

Sosyal Medyada Paylaşın
Ürün Kodu : 141311000000
TEKNİK BİLGİLER
MOTOR TİPİ BENZİNLİ
MOTOR MODELİ ZONGSHEN GH 210
MOTOR GÜCÜ 6,50 BG
ÇAPALAMA GENİŞLİĞİ 95,00 CM
VİTES 2 İLERİ / 1 GERİ
ÇALIŞTIRMA İPLİ
DEBRİYAJ YAĞ BANYOLU
KUYRUK MİLİ YOK