Isletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tiklayiniz.

 
 
 

Isletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tiklayiniz.

 
 

İTİCİLİ ZEMİN OTOMATI - KARCHER BD 40/12 C BP PACK
 
Karcher BD 40/12 C Bp Pack, kullanımı kolay, geniş veya dar her alanda rahatça kullanılabilecek akülü zemin otomatıdır.
Akülü olması sayesinde BD 40/12 C Bp Pack temizlenecek alanların genellikle eşyalı ve dar olduğu ve bu nedenle elektrikli makinelerin kullanımının zor olduğu mağaza, hastane, market, ofis gibi mekanlar için uygundur. Kompakt boyutları sayesinde kolayca manevra yapabilir ve temizliğin kısa sürede tamamlanabilmesine olanak sağlar. 
Emiş başlığı fırça çevresini yarım daire şeklinde sarmaktadır. Bu konumlandırma dönüş esnalarında da suyun tamamen emilmesini sağlar. Yumuşak, yağa dayanıklı emiş lastikleri zemine tam yapışarak maksimum kirli su vakumlanmasını sağlar. Yağa dayanıklı emiş lastikleri standart emiş lastiklerine göre daha uzun ömürlüdür. 
Karcher BD 40/12 C Bp Pack her biri 12 litre olan kirli ve temiz su tanklarına sahip. Makinenin ortasında konumlandırılan temiz su tankı geniş ağzı sayesinde rahatça doldurulabilir ve kirli su tankı da tahliye hortumu sayesinde kolaylıkla boşaltılabilir. Yeni motor teknolojisi sayesinde diğer iticili tip makinelere göre daha sessiz çalışır.
Makine üzerindeki tüm kontrol ve kullanım düğmeleri kolay anlaşılır resimli göstergeler ile belirtilmiştir. İtme kolu üzerinde akü durumunu gösteren buton bulunur. Operatör makinenin akü durumunu bu göstergeden takip edebilir. Kullanım butonlarının da resimli olması tecrübesi olmayan temizlik operatörlerinin dahi makineyi kolay anlamasını ve doğru kullanabilmesini sağlar. Doğru kullanım hata riskini azaltır, bakım maliyetlerini düşürür.
Kullanma kolunun yüksekliği ayarlanabilir ve kol katlanabilir. Bu özellik operatörün kullanımını kolaylaştırması yanında makinenin rahat depolanmasını ve taşınmasını da sağlar. Akü bölümüne erişim kolaydır ve akü şarj ünitesi makine üzerine entegre edilmiştir. Böylece makine şehir elektriğinin olduğu her ortamda rahatlıkla şarj edilebilir ve bir sonraki temizlik vardiyasına hazır hale getirilir.
 
SİPARİŞ NO                                    : 1.783-401
FIRÇA GENİŞLİĞİ (mm)                : 385
VAKUM GENİŞLİĞİ (mm)             : 450
TANK KAPASİTESİ (litre)             : 12 l. Temiz su / 12 l. Kirli su
SAHA PERFORMANSI (m²/saat): 825 – 1100
MOTOR GÜCÜ (W)                                    : 510
FIRÇA BASKI KUVVETİ (g/cm²) : 32    
FIRÇA HIZI (rpm)                            : 150
AKÜ (V/Ah)                                      : 24/25
VOLTAJ (V)                                     : 220-240
AĞIRLIK (akülü) (kg)                      : 64
ÖLÇÜLER (UxGxY) (mm)             : 760x385x550

ANA SAYFA   I   HAKKIMIZDA  I  ÜRÜNLERİMİZ  I   MARKALARIMIZ  I  E-KATALOG  I  İLETİŞİM

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.
Copyright OTEK MAKİNA Endüstriyel Temizlik Ekipmanları